Link2work w nowoczesnej szacie graficznej

22.12.2022


📣Oto nowa wersja Nas.👌

Miło nam poinformować, że po 14 latach istnienia zmieniliśmy nazwę naszej agencji z Link2europe na Link2work. Nasza reorganizacja wynika ze zmiany struktury własnościowej firmy.

W związku z tym uległa zmianie jedynie nazwa oraz adres e-mail, natomiast wszystkie pozostałe dane pozostają bez zmian⚠

Taka ewolucja firmy niesie za sobą nową markę, którą tworzymy i przedstawiamy z dumą jako firmę pod nazwą Link2work. 😊

Już od teraz możecie szybciej odnaleźć interesujące Was oferty pracy. Nowa wyszukiwarka jest dostępna na każdej stronie i podstronie, a dzięki temu z łatwością wyszukacie ofertę na konkretne stanowisko pracy w wybranym kraju.

Jak zawsze, można szybko i sprawnie aplikować na dane stanowisko, wypełniając formularz kontaktowy lub aplikować bez CV.

Szukając pracy za granicą od teraz, macie do dyspozycji zakładkę poświęconą ofertom w Belgii, Holandii i w Niemczech. System rekomendacyjny jest z kolei propozycją dodatkowego zarobku dla osób chcących polecić do pracy swoich znajomych💰

Dla chcących rozpocząć z nami współpracę stworzyliśmy specjalnie podstronę „Dla pracodawcy”, która ułatwi kontakt z nami poprzez udostępniony formularz.

Jesteśmy przekonani, że nowych atutów jest znacznie więcej, niż te wymienione w niniejszym artykule i chcemy, abyście przekonali się o tym osobiście‼


Udostępnij na: