Oferta pracy na produkcji w Niemczech, inna niż wszystkie! Pracuj dla niemieckiego lidera branży elektronicznej.

16.09.2022


Szukasz pracy w Niemczech? Przeczytaj, jakie warunki oferuje ten pracodawca – stawki, umowa, dodatki i benefity.
Dlaczego ta oferta pracy jest szczególnie przez nasz polecana?

Chcesz przeprowadzić się na jakiś czas do Niemiec? Szukasz dobrej pracy, żeby móc „zaczepić się” u solidnego pracodawcy – ta oferta jest dla Ciebie!
Sprawdź -> tutaj

Chcesz pracować w Niemczech z partnerem lub partnerką? Przeczytaj jak możecie zacząć pracę w Niemczech jako para.

Nieduże miasto Tettnang, leżące w południowych Niemczech, to idealne miejsce do zamieszkania i rozpoczęcia pracy w Niemczech. Planujesz przeprowadzkę? Zastanów się nad tym miastem, i ofertą pracy na produkcji.  Nie wiemy, czy jest to najlepsze miejsce do życia w Niemczech, ale z pewnością jest w pierwszej dziesiątce takich miejsc. Nie przytłacza zgiełkiem dużego miasta, ale nie jest również malutką miejscowością. Okolica słynie z uprawy różnych gatunków chmielu oraz przemysłu chmielnego. Jednak region nie tylko chmielem stoi. W Tettnang siedziby ma wiele firm z nowoczesnych branż, m.in. słynna, firma-gigant oprogramowania, której programu antywirusowego być może używasz 😊
Jeśli szukasz pracy w Niemczech i możesz rozważyć pracę w Niemczech na produkcji, mamy dla Ciebie pewną i ciekawą ofertę.
Duża firma w Tettnang, będąca liderem branży elektronicznej, zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju sterowników, czujników i innego sprzętu, niezbędnego dla systemów automatycznych stosowanych w przemyśle. Właśnie w tej firmie możesz zacząć wkrótce pracę.
Przeczytaj na czym polega praca, jakie wymagania stawia pracownikom pracodawca, oraz na jakie benefity możesz liczyć pracując w Niemczech na produkcji

Świetne warunki pracy, dobra stawka godzinowa, dużo benefitów plus ciekawa branża. Dlatego ta oferta pracy w Niemczech może być dla Ciebie!

Firma poszukuje zarówno pracowników produkcji, jak i pracowników na magazynie.
Na razie, przyjrzyjmy się pracy na produkcji.
Jakie zadania będzie wykonywać osoba pracująca na produkcji

 • Montować wiązki kablowe (m.in. mechaniczne cięcie kabelków, montaż złączy),
 • lutować drobne elementy,
 • kontrolować jakościowo i wzrokowo wykonaną pracę, materiał i jego komponenty,
 • pakować gotowe elementy do pudełek i opakowań zbiorczych, etykietować i przygotowywać do dystrybucji,
 • współpracować z innymi działami,
 • dbać o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wprawdzie lutowanie drobnych elementów może brzmieć tajemniczo na tych, którzy nigdy nie trzymali lutownicy w ręce, jednak zapewniamy, że jest to praca w Niemczech dla każdego. Przed rozpoczęciem pracy przy produkcji, każdy zostanie dokładnie zapoznany z charakterem pracy i przeszkolony. Jednocześnie szczególnie polecamy tę ofertę, ponieważ praca na produkcji w elektronice lub automatyce, różni się od pracy na produkcji w przemyśle spożywczym czy innych gałęziach produkcji. Jest przede wszystkim ciekawsza i lżejsza, ponieważ nie trzeba dźwigać większych i cięższych elementów produkcyjnych. Na pewno jest to odpowiednia praca dla kobiet, które to mogą podjąć tę pracę w Niemczech razem ze swoimi partnerami czy małżonkami.

Świetna oferta pracy dla par w Niemczech

Firma, o której mowa, chętnie zatrudnia pracowników w parach. Często jedna z osób pracuje na produkcji, a druga na magazynie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób w związku, i przyjaciół, którzy chcą być blisko i pracować w podobnych godzinach. Może uda się nawet widywać na przerwach?
Wprawdzie jest to praca na 2 zmiany (6:00-14:00 oraz 14:00 -22:00), jednak nawet praca zmianowa na produkcji w tej samej firmie, daje spore szanse na wspólne dojazdy i powroty z pracy. Pracodawca proponuje również pracę na zmianę nocną. Praca na zmiany nocne jest bardzo korzystna, ponieważ przysługuje wtedy wysoki dodatek, aż 30%!
Jeśli jesteście parą, która myśli o przeprowadzce do Niemiec, musicie rozważyć tę ofertę pracy w Tettnang dla par. Jeśli chcecie wyjechać z przyjacielem lub przyjaciółką – ta oferta pracy również będzie dla Was odpowiednia. Najlepiej, jakbyście byli zdecydowani, aby podjąć pracę na minimum 1 rok. Jest to oferta pracy w Niemczech na stałe lub dłuższy okres.
Przeprowadzka do Niemiec może być wyzwaniem, dlatego warto zauważyć, ze w tej ofercie pracy, pracodawca oferuje darmowe zakwaterowanie na start. 

Oferta pracy na produkcji lub na magazynie –  jakie wymagania ma pracodawca?

Podstawowym i głównym wymogiem w tej pracy na produkcji, jest znajomość języka niemieckiego. Jest to oferta z podstawowym językiem niemieckim, który trzeba znać na poziomie A1. Poziom A1 pozwala na zrozumienie podstawowych komunikatów w języku obcym.
Oprócz znajomości języka niemieckiego, w tej ofercie pracy nie wymagamy doświadczenia czy konkretnego wykształcenia. Ważne są jednak pewne umiejętności: 

 • cierpliwość,
 • skupienie i dokładność,
 • skrupulatność,
 • wytrwałość,
 • sumienność,
 • umiejętność rozróżniania kolorów,
 • zdolności manualne.

Jeśli jesteś osobą, która skupia się na szczegółach – śmiało aplikuj na tę ofertę pracy w Niemczech! 

Oferta pracy na produkcji w Niemczech – stawka godzinowa i benefity

Oprócz pracy w ciekawej branży i zakwaterowania, ta pracy ma mnóstwo innych plusów. Przede wszystkim – gwarancja godzin. Wiemy, jak często zdarza się, że wyjeżdżając za granicę do pracy, nie przepracowujesz na tyle dużej ilości godzin, żeby spokojnie się utrzymać i jeszcze coś odłożyć. Tutaj niemiecka umowa gwarantuje odpowiednią ilość godzin w tygodniu – 37,5 godzin.
Atrakcyjna stawka – 15,57 € brutto/h (około 11 €/h netto) pozwoli na życie na godnym poziomie. Miesięczne wynagrodzenie netto (w zależności od sytuacji rodzinnej), bez dodatków zmianowych oraz pieniędzy wakacyjnych i urlopowych będzie wynosić od 1641,94 € na rękę do 1870,18 € na rękę.

 Ponadto, oferujemy dodatki do płacy podstawowej i benefity:

 • dodatki zmianowe: 20% za każdą przepracowaną h pomiędzy 12:00 a 19:00 oraz dodatek 30% za prace nocną pomiędzy 19:00 a 6:00 
 • bonus świąteczny, w zależności do okresu pracy:

po 6 miesiącach pracy: 30% po 12 miesiącach pracy w firmie: 40% po 24 miesiącach pracy w firmie: 50% po 36 miesiącach pracy: 60% 

 • dodatkowe 12 dni urlopu do wybrania (po otrzymaniu stałego kontraktu)
 • dodatek wakacyjny 
 • premię za wyniki 
 • waloryzację wynagrodzenia do wypłaty – wzrost wynagrodzenia w skali roku o 1-3% 
 • opłaconą składkę na ubezpieczenie wypadkowe przez pracodawcę – reszta składek opłacana z wypłaty brutto.

Przy tak atrakcyjnych warunkach zatrudnienia, można już w ciągu tylko 5 lat pracy w Niemczech,  wypracować prawo do niemieckiej emerytury!
Jesteś zainteresowany/a pracą na produkcji w Niemczech – nie wahaj się – aplikuj już dziś klikając <tu>!


Udostępnij na: