Praca w Belgii


Życzliwe i pogodne społeczeństwo, piękne krajobrazy, rozpływająca się w ustach czekolada i niezliczona ilość gatunków piwa dla najbardziej wymagających smakoszy – tak zaczyna się nasza lista zalet malowniczej Belgii!

Jeśli myślisz o podjęciu pracy za granicą, ale nie jesteś pewien jaki kraj obrać, z czystym sumieniem możemy zarekomendować Ci Belgię. Dlaczego?

Poza wyżej wymienionymi dobrodziejstwami musisz wiedzieć, że mieszkając i pracując tutaj jesteś w stanie żyć godnie a jednocześnie oszczędzać pieniądze – przełożenie zarobków na wydatki jest naprawdę atrakcyjne. Koszty utrzymania nie są wysokie, a stawki godzinowe konkurencyjne w porównaniu do innych krajów.

Myślisz, że to nie miejsce dla Ciebie? Zastanów się! Tutejszy ustrój gwarantuje Ci wiele udogodnień, jakich nie znajdziesz w innych krajach, jak np: trzynasta pensja, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, bony żywnościowe i wiele innych. Ponadto bez problemu dogadasz się tu po angielsku!

Warto też wiedzieć, że Belgia to kraj, który jest bardzo opiekuńczy i prorodzinny. Widać to chociażby podczas składania rozliczenia podatkowego. Belgijskie prawo pozwala na zastosowanie szeregu ulg podatkowych, między innymi na partnera oraz na dzieci, dzięki czemu pracownicy otrzymują jedne z wyższych zwrotów podatku, jaki można otrzymać za pracę w europejskim kraju!

Zdecydowany na pracę za granicą? Cóż więcej możemy dodać! Czekamy na Twoje CV i do zobaczenia w Belgii.

PS. Pamiętaj, że po podjęciu decyzji i przyjeździe do Belgii nie zostajesz sam! Biuro w Bornem zawsze jest w gotowości, by Ci pomóc. Razem z belgijskimi koordynatorami oferujemy Ci partnerską współpracę i wsparcie. Będziesz w najlepszych rękach!

Czekamy na Ciebie!

Zobacz oferty pracy

Belgia