Praca w Niemczech


Marzysz o pracy za granicą i jesteś zainteresowany stabilnym zatrudnieniem z wysokim wynagrodzeniem?Kierunek może być tylko jeden- Niemcy! Sprawdź poniżej, dlaczego warto obrać ten zachodni kierunek w poszukiwaniu zatrudnienia.

Kraj naszego zachodniego sąsiada to nie tylko słynny Oktoberfest, czyli coroczna impreza będąca prawdziwym świętem piwoszy. To także, a może przede wszystkim, prężny i rozwijający się biznes, z wieloletnią tradycją i globalnym zasięgiem. Niemieckie firmy od lat zatrudniają polskich specjalistów w swoich oddziałach na terenie całego kraju, a obecnie ilość naszych rodaków w Niemczech wynosi aż około 2 miliony osób! Jest to druga co do wielkości mniejszość narodowa u naszego zachodniego sąsiada.

Polaków przyciąga do pracy w Niemczech godziwe i stabilne wynagrodzenie, a także docenianie prawdziwych fachowców. Co więcej, praca w Niemczech to odkładanie wysokich składek na przyszłą emeryturę. Dzięki wysokiej kwocie wolnej od podatku, która w przypadku małżeństw oscyluje wokoło 18 tysięcy euro, możliwe jest uzyskanie całego zwrotu podatku, jaki został pobrany z wynagrodzenia brutto pracownika. Ponadto niemiecki urząd podatkowy zezwala na zastosowanie szeregu ulg podatkowych, miedzy innymi można odliczyć dojazd do pracy z Polski do Niemiec, jak również koszty utrzymania podwójnego mieszkania. Niemcy masowo wypacają różne świadczenia i zapomogi, miedzy innymi na dzieci.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Link2work przy organizacji zatrudnienia w Niemczech?

Przede wszystkim dlatego, że posiadamy dużą bazę ofert zatrudnienia. Możesz wybrać tę idealnie pasującą do Twoich umiejętności, doświadczenia czy oczekiwań finansowych. Ponadto, nasza firma pomaga od A do Z w organizacji zakwaterowania, dojazdu oraz wszelkich dokumentów, które są niezbędne do podjęcia pracy w Niemczech.

Chcesz wiedzieć więcej? Przejrzyj dostępne oferty pracy lub skontaktuj się z nami!

Zobacz oferty pracy

Niemcy