Praca w wulkanizacji – co warto wiedzieć o zatrudnieniu w charakterze montera opon za granicą?

13.02.2022


Kiedy poszukujemy zatrudnienia za granicą i interesuje nas praca przy wulkanizacji w Belgii, z pewnością chcielibyśmy przed podjęciem decyzji dowiedzieć się większej ilości szczegółów o stanowisku montera opon. A my – jako agencja zatrudnienia od lat organizująca pracę dla wulkanizatorów za granicą, z pewnością możemy udzielić kilku cennych wskazówek wszystkim tym, których interesuje praca za granicą. Co zatem warto wiedzieć przed zdecydowaniem się na zagraniczny wyjazd do pracy jako wulkanizator do Belgii lub Niemiec? Tego dowiecie się z poniższego artykułu. A dokładnie:

Dlaczego warto podjąć tego typu pracę i jakie są oferowane zarobki?

Kto sprawdzi się na tego typu stanowisku?

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doświadczonej agencji pracy?

Jakie są najbardziej atrakcyjne oferty pracy przy wymianie opon w Belgii i Niemczech?

Praca wulkanizacja Belgia – dlaczego warto i ile można zarobić?

Praca przy wulkanizacji w Belgii z pewnością przyciąga wszystkich tych, którzy chcieliby poniekąd odmienić swoją zawodową ścieżkę i zmienić warunki, w których pracują obecnie. Praca przy wulkanizacji opon jest z pewnością jedną z alternatyw, które warto rozważyć. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że daje ona możliwość uzyskania nie tylko stabilnego i pewnego, ale przede wszystkim wysokiego i godnego wynagrodzenia za wykonywaną pracę. O jakich kwotach mowa? Obecnie, prowadzimy nabór na stanowisko montera opon w Belgii, w ramach którego wynagrodzenie wynosi 13,86 euro za godzinę pracy. Dodatkowo, po przepracowaniu 500 godzin (czyli nieco ponad trzech miesięcy) firma, dla której prowadzimy rekrutację, proponuje podwyżkę do 15,25 euro za godzinę pracy. Praca w wulkanizacji w Niemczech Holandii czy Belgii jest zatem wartą rozważenia propozycją dla każdej osoby, która chce każdego miesiąca otrzymać naprawdę przyzwoitą wypłatę.

Kto sprawdzi się na stanowisku wulkanizatora za granicą?

Na stanowisku wulkanizatora za granicą sprawdzą się w pierwszej kolejności przede wszystkim osoby, które miały styczność z tego typu profesją w Polsce. Praca w charakterze montera opon w Belgii Holandii czy Niemczech jest także propozycją dla wszystkich tych, którzy przepracowali chociażby dwa sezony jako monter opon za granicą. Oprócz tego, bardzo dobrze będzie, jeśli potrafisz obsługiwać maszyny i narzędzia warsztatowe, takie jak montażownica, podnośniki, wyważarka, czy też klucze (pneumatyczne, dynamometryczne). Dodatkowym wymaganiem jest także możliwość swobodnego przemieszczenia się samochodem, lub rowerem. Docelowe miejsce pracy może być bowiem oddalone do 10 kilometrów od miejsca zamieszkania w Belgii Holandii czy Niemczech. Nie jest natomiast wymagana biegła znajomość języków obcych wystarczy angielski na poziomie komunikatywnym, chęć do jego dalszej nauki i przede wszystkim kultura osobista, które może być decydującym kryterium o przyjęciu do pracy za granicą przy montażu opon.

Praca wulkanizacja Belgia – w czym może nam pomóc profesjonalna agencja pracy?

Kiedy myślimy o pracy w wulkanizacji w Belgii, warto rozważyć pomoc profesjonalnej agencji pracy. Może nam ona pomóc w bardzo wielu kwestiach. Pierwszą z nich, będzie oczywiście… wybór odpowiedniego, sprawdzonego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki temu masz pewność, że Twoje przyszłe miejsce pracy jest poważnym przedsiębiorstwem, które z szacunkiem traktuje pracowników. Tylko takich klientów obsługujemy, a każdego roku, od niemal dekady, delegujemy do pracy w wulkanizacji w Belgii Holandii i Niemczech 50-60 wulkanizatorów na sezon. Dzięki temu, posiadamy bazę sprawdzonych, pewnych i wielokrotnie zweryfikowanych pracodawców.

Po drugie, agencja pośrednictwa pracy pomoże nam w organizacji wszelkich formalności i procedur, które są niezbędne do podjęcia zatrudnienia jako monter opon w Belgii Holandii i Niemczech. Po trzecie, możesz skorzystać z bazy mieszkań, które zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo w nowym miejscu zamieszkania. Miejscu, z którego pomożemy Ci zorganizować codzienny transport – możesz otrzymać od nas na przykład… rower! Oprócz tego, organizujemy środki ochrony osobistej, takie jak buty i ubranie robocze. Na koniec, jesteś pod stałą opieką naszego pracownika – możesz do nas zadzwonić z dowolnym problemem związanym z pracą, a my pomożemy Ci go rozwiązać!

Jakie są najbardziej atrakcyjne oferty pracy jako wulkanizator w Belgii?

Obecnie, prowadzimy nabór na stanowiska montera opon w Belgii, a dokładnie  w Antwerpii. Jak wcześniej wspomniano, stawka podstawowa wynosi 16,10€ i może wzrosnąć do 17,71€ po przepracowaniu 500 roboczogodzin i co roku wzrasta. Oprócz satysfakcjonującego wynagrodzenia możesz zakwaterować się w oferowanym przez firmę mieszkaniu w cenie 85 euro za tydzień. Wszystkie dodatkowe, niezbędne informacje znajdziesz w naszych ofertach pracy.

Dodatkowo powyższa oferta wyróżnia się na tle innych kolejną kwestią, otóż, w kontekście zatrudnienia w charakterze montera opon, uzyskujesz zwrot transportu z Polski do Belgii w wysokości do 125 euro. Jeżeli chcesz zarabiać jeszcze więcej, możesz skorzystać z programu partnerskiego, polecając nam swojego kolegę, którego również interesuje praca wulkanizatora za granicą, otrzymasz 100 euro – jeśli osoba przez Ciebie zarekomendowana przepracuje przynajmniej jeden miesiąc.


Udostępnij na: