Specjaliści od pracy


Firma Link2work powstała w wyniku powrotu do biznesowych korzeni dwóch sióstr, które w 1999 roku otworzyły jedną z pierwszych agencji zatrudnienia w Polsce. Wówczas, na rynku nie było zbyt wiele wyspecjalizowanych firm w branży, a nam udało się stworzyć prawdziwą, silną markę, którą wspólnie prowadziłyśmy przez kilka dobrych lat. Dziś, znów łączymy rodzinne więzi i wracamy do fundamentów, polegających na wspólnym prowadzeniu biznesu

Dzięki bagażowi doświadczeń, zdobywanych zarówno razem, jak i osobno, możemy kontynuować prowadzenie firmy bogatsze o ogromny zasób wiedzy, a jednocześnie z nowym zapałem, energią i zaangażowaniem. Nowe możliwości wynikające z ponownego połączenia sił to przede wszystkim jeszcze większa baza- zarówno ofert zatrudnienia, jak i pracodawców.

To, co jednak pozostaje niezmienne od samego początku, to dobre relacje i dbanie o klientów firmy jako podstawa naszej działalności.

Początek

Cofnijmy się na chwilę o 15 lat, do roku 2007. Właśnie powstał pierwszy oddział agencji pracy w Belgii, a mimo ogromnej konkurencji, szybko rozwinęliśmy skrzydła jako firma Link2europe. 6 miesięcy później otworzyliśmy nasz oddział w Opolu, aktywnie pozyskując kandydatów dla pracodawców na rynku belgijskim.

Z końcem 2021 roku przeszliśmy reorganizację i do dziś pozostajemy głównym partnerem firmy z Bornem, znajdującej się niedaleko Antwerpii, dostarczając na tamtejszy rynek setki kandydatów do pracy rocznie.
Obecnie, po zmianach organizacyjnych, jako Link2work, nadal wspieramy fachowców z całej Polski w poszukiwaniu wymarzonego zatrudnienia za granicą. Bo to właśnie my – Polacy – jesteśmy za granicą cenieni za swoją uczciwą i solidną pracę.

Dlaczego praca za granicą?

Polacy przez lata swojej sumiennej pracy za granicą uzyskali miano prawdziwych specjalistów w dziedzinach, którymi się zajmują. Dzięki temu, nasi rodacy są w stanie znaleźć i utrzymać pracę z wysokim wynagrodzeniem i bogatym pakietem socjalnym. Oprócz zadowalających warunków pracy, Polacy za granicą mogą również szlifować języki obce, poznawać nieznane kultury i zwyczaje, a często nawet zakładać rodziny i prowadzić życie w krajach prawdziwego dobrobytu.

W czym dokładnie pomagamy?

Od tłumaczenia dokumentów po transport i zakwaterowanie i pomoc w adaptacji na miejscu.

Na każdym z etapów rekrutacji udzielamy kandydatom wszelkich niezbędnych informacji odnośnie procesu oraz wyjazdu i zakwaterowania w nowym kraju. W każdej chwili służymy Wam radą i pomocą nie tylko w kwestiach związanych z podjęciem do pracy, ale również z adaptacją w nowym miejscu. Jak pomagamy?

Zakwaterowanie?

Dbamy o zakwaterowanie blisko miejsca pracy, tak aby dojazdy były przyjemny i nie zajmował zbyt dużo czasu. Dodatkowo załatwiamy szereg świadczeń socjalnych i pomagamy w innych aspektach, które poprawiają komfort życia.

Nasza skuteczność?

5300 i stale rośnie. Właśnie tyle osób zrekrutowaliśmy przez 14 lat. Włożyliśmy w to dużo serca i pracy. Warto dodać, że aż 150 międzynarodowych firm powierzyło nam proces rekrutacyjny.

Opinie

Wiemy, że liczby to nie wszystko, dlatego postanowiliśmy zrobić coś jeszcze. Jako jedna z nielicznych agencji, mamy włączony moduł „opinie” na facebooku. Dlaczego to jest ważne? Bo nie da się ich moderować, a po drugie, nie mamy nic do ukrycia. Większość jest pozytywna, a negatywne są mało merytoryczne. Można jest zobaczyć tutaj.

Duma

Z czego jesteśmy najbardziej dumni? Z polskich pracowników. Wielu z nich współpracuję z nami przez kilka sezonów. Za rekomendację otrzymują od nas dodatkowe wynagrodzenie.

Zaufanie

Zaufanie, jakie zdobyliśmy przez te lata, owocują coraz lepszymi ofertami pracy i rzetelną obsługą. Słuchamy głosów naszych pracowników i dostosowujemy się do ich potrzeb zgodnie z oczekiwaniami.

Ważne

Posiadamy certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 4570. Wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Nasza misja

Link2work stawia na pierwszym miejscu dobro pracownika oraz dąży do osiągnięcia najwyższej jakości w każdym realizowanym projekcie. Potrzeby klientów są naszym największym priorytetem. Uwielbiamy wspierać na każdym etapie procesu, zarówno kandydatów i naszych klientów.