Opinie


Na tej stronie znajdziesz referencje od osób, które już podjęły pracę za naszym pośrednictwem.

Marcin

Przywitały mnie piękne panie. Nie bój się jechać do Belgii, ponieważ Link2work stworzy dla Ciebie bardzo atrakcyjne warunki pracy i życia. Link2Work pozwoliło mi zapomnieć o moich wcześniejszych złych doświadczeniach z agencjami. Tak trzymajcie! Właściwa firma we właściwym miejscu, bardzo dziękuję.

Krystian

Agencja godna polecenia innym. Wszystko realizowane zgodnie z wcześniejszą umową. Zostałem bardzo ciepło przyjęty na pierwszym spotkaniu. Nigdy mnie nie zawiedli. Polecam brać nadgodziny 🙂

Dominik

Link2Work to coś więcej niż agencja pracy. Możesz porozmawiać z kimkolwiek i każdy znajdzie dla Ciebie czas. Czuję się tam jako członek dużej rodziny. Nie zapomnę pierwszego spotkania, śniadanie czekało na mnie i przywitały mnie piękne Panie. Nie bój się jechać do Belgii, ponieważ Link2Work stworzy dla Ciebie bardzo atrakcyjne warunki pracy i życia. Link2Work pozwolił mi zapomnieć o moich poprzednich złych doświadczeniach z agencjami. Tak trzymajcie! Właściwa firma we właściwym miejscu, dziękuję bardzo.

spawacz

Nie wahaj się i jedź do Belgii, to wspaniały kraj, aby przywieźć i zamieszkać tutaj z całą rodziną. To, co wyróżnia Link2Work spośród innych agencji, to wysoka jakość usług. Zawsze możesz liczyć na mały prezent od Link2Work.

Dawid

Do tej pory najlepsza agencja, z którą współpracowałem. Świetne miejsce do pracy! Możesz dobrze zarobić, a także dobrze zaoszczędzić. Bardzo dobre podejście pracowników Link2europe do osób pracujących za pośrednictwem agencji. Łatwy kontakt z agencją i jeszcze łatwiejsze załatwianie wszelkich spraw.

Boris

Bardzo dobra współpraca, nie mam żadnych problemów z agencją. Praca jako obcokrajowiec w Belgii nie wiąże się z żadnymi problemami. Wyplata wynagrodzenia zawsze przychodzi na czasie.

Grzegorz

Świetny kontakt z koordynatorami. Możesz być pewien, że nigdy nie będziesz sam ze swoim problemem. Nie mam doświadczenia w pracy z innymi agencjami, ale Link2Work zajmuje się wszystkim w 100%.

Hattab

Pracuję w Belgii od ponad 3 lat i wiem, że dobry pracownik zawsze będzie szanowany przez szefa i współpracowników w pracy. Poza tym współpraca z Link2europe to przyjemność, bardzo mili i profesjonalni koordynatorzy.

Mateusz

W Belgii czeka na Ciebie dużo pracy, pomyśl tylko, co lubisz robić, a Link2Work znajdzie dla ciebie odpowiednią pracę. Dzięki połączeniu pasji z pracą współpraca z Link2Work to sama przyjemność. Bardzo dobre zakwaterowanie, na pewno każdy znajdzie miejsce dla siebie – ja mam bardzo fajną kuchnie!