Zostaw swoje CV

Zgodnie z naszymi procedurami i wymogami prawnymi w procesach rekrutacyjnych uwzględniamy aplikacje tylko tych osób, które dokonały rejestracji na stronie link2work.pl lub aplikowały bezpośrednio na opublikowane ogłoszenia pracy.

Jeśli aktualnie nie ma ofert spełniających Twoje kryteria zawodowe i oczekiwania, zarejestruj się w naszej bazie, skorzystamy z niej w pierwszej kolejności przy kolejnych rekrutacjach – wówczas to my znajdziemy Ciebie.

Nasza agencja rekrutuje pracowników o zróżnicowanych kwalifikacjach zawodowych, w każdej chwili możemy skontaktować się właśnie z Tobą.

Nie wiesz jak napisać CV?

Chętnie udzielimy Ci wskazówek na ten temat. Dobrze napisane cv to przepustka do najlepszych ofert pracy i niemal gwarancja zatrudnienia.

Z nami po drodze do kariery po lepszą przyszłość

Jeśli jesteś na naszej stronie oznacza to, że planujesz zmianę pracy lub jej aktualnie szukasz. – Wybierając naszą agencję, dokonasz właściwego wyboru, gdyż:

 • masz gwarancję legalnej pracy;
 • współpracujemy tylko z renomowanymi i sprawdzonymi firmami, które zatrudniając pracowników zarówno w kraju jak i z zagranicy, spełniają wszelkie w tym względzie wymagane prawem danego kraju normy;
 • nasz zespół to wykwalifikowani, kompetentni fachowcy, posiadający szeroką wiedzę i doświadczenie w rekrutowaniu do pracy zarówno w kraju jak i za granicą;
 • współpraca z nami pozwoli Ci rozwinąć się zawodowo i poszerzyć swoje perspektywy, zdobyć nowe doświadczenia, poznać interesujących ludzi;
 • chętnie służymy Ci radą i wsparciem nie tylko w kwestiach związanych z ofertami pracy, ale również adaptacji w nowym środowisku tak aby adaptacja w nowym miejscu nie stanowiła dla Ciebie problemu;
 • gwarantujemy Ci wszelką pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem za granicą;
 • po powrocie do kraju rozlicz swój podatek w rekomendowanej przez nas firmie https://zwrotpodatku.eu/
 • zapewniamy Ci pełną dyskrecję na każdym z etapów rekrutacji oraz dbałość o zachowanie wszelkich standardów związanych z przechowywaniem Twoich danych osobowych.

Możemy zaoferować Ci zarówno prace krótko jak i długoterminowe – jest to uzależnione od aktualnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych jak i Twoich oczekiwań.

Rozmowa kwalifikacyjna

Pierwszym etapem procesu rekrutacji jest rozmowa o pracę. W celu jej przeprowadzenia – najpierw ustalamy termin rozmowy, a następnie kontaktujemy się telefonicznie lub przy użyciu komunikatora internetowego tj.: skype, WhatsApp, google meet.

Ewentualnie, jeśli to możliwe spotykamy się z Tobą w naszym biurze w Opolu.

W trakcie rozmowy weryfikujemy wstępnie przekazane informacje w aplikacji, sprawdzamy Twoją znajomość języków obcych oraz dokładnie omawiamy warunki oferty pracy i przedstawiamy szczegółowo warunki zatrudnienia.

Kompletowanie dokumentów kandydata

W przypadku rekrutacji międzynarodowych pomożemy Ci w tłumaczeniu dokumentów niezbędnych do skutecznego aplikowania na dane stanowisko.

Informujemy Cię szczegółowo o wymaganych dokumentach przez pracodawcę, który w oparciu o naszą opinię podejmuje decyzję o Twoim zatrudnieniu.

Standardowo komplet dokumentów to:

 • cv w języku polskim i angielskim lub niemieckim,
 • list motywacyjny,
 • kopie posiadanych certyfikatów, poświadczających umiejętności, w miarę potrzeb kwalifikacji,
 • kopia prawa jazdy (jeśli jest wymagane),
 • posiadane referencje.

Zgodnie z wymogami stawianymi przez naszych klientów – szczególnie w przypadku realizacji rekrutacji międzynarodowych istnieje konieczność zgromadzenia wymaganego kompletu dokumentów do realizacji procesu rekrutacyjnego już na początku ubiegania się o dane stanowisko.

Mamy świadomość, że zgromadzenie niektórych dokumentów w krótkim czasie może być problematyczne podobnie jak ich tłumaczenie.

Nasz zespół chętnie udzieli Ci wskazówek, pomoże w opracowaniu tłumaczenia Twoich aplikacji i dokumentów, które są niezbędne do skutecznego aplikowania na daną ofertę pracy.

Nasz konsultant zawsze poinformuje Cię szczegółowo o wymaganych przez pracodawcę dokumentach niezbędnych do dalszego etapu procesu rekrutacyjnego z wyprzedzeniem.

Rekrutacje zagraniczne

Po akceptacji Twojej kandydatury przez pracodawcę i ustaleniu terminu wyjazdu, podpisywana jest umowa na kierowanie do pracy u pracodawcy zagranicznego. Umowa jest zawierana pomiędzy naszą agencją, a Tobą. Dzięki temu poznasz zasady zatrudnienia w danym kraju jak również prawa i obowiązki każdej ze stron umowy.

Pamiętaj, że usługa świadczona przez naszą agencję jest bezpłatna. Agencje pracy nie mogą pobierać żadnych opłat od kandydata za znalezienie mu pracy. Zatem nie masz prawa być obciążony jakąkolwiek kwotą. Jedynym kosztem, jaki musisz zazwyczaj pokryć, jest opłata za dojazd z Twojego miejsca pobytu do kraju zatrudnienia.

Na każdym z etapów rekrutacji nasi pracownicy udzielają Ci wszelkich niezbędnych informacji i wsparcia w tym również pomocy dotyczącej Twojego zakwaterowania, przejazdu do wybranego kraju i miejsca zatrudnienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawiana przez nas oferta zawierała wszystkie istotne informacje na temat oferowanej pracy.

Sprawdź stronę FAQ, gdzie znajdziesz pytania i odpowiedzi na najważniejsze kwestie i zapytania, jeśli się takie pojawią.