Do usług! Czego można oczekiwać od Link2work po złożeniu aplikacji o pracę w Belgii

04.08.2020


Rozpoczęcie nowej pracy za granicą może być zniechęcającym doświadczeniem. Nie z Link2work! Jesteśmy w pełni skoncentrowani na tym, aby proces aplikacji był jak najbardziej płynny, od momentu przesłania CV do pierwszego dnia w pracy. Nie martw się, że zostaniesz zalany niekończącymi się telefonami i papierkową robotą. Pomyśleliśmy o tym wszystkim!

Wraz z podjęciem nowej pracy w obcym kraju to co doświadczasz to  nowe miejsce do życia, nowe zasady i przepisy oraz mnóstwo pytań. Nic dziwnego, że na początku możesz poczuć się trochę zagubiony. Uwolnij się od ciężaru samodzielnej obsługi wszystkiego dzięki doskonałemu wsparciu Link2work

Krok pierwszy: Ubieganie się o pracę i rozmowa kwalifikacyjna

Po przesłaniu CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub za pośrednictwem jednego z naszych partnerów rekrutacyjnych, w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant z naszego działu rekrutacji. Umówi się na rozmowę telefoniczną lub wideo, aby ocenić, czy kwalifikujesz się do pracy. Jeśli tak, nie tracimy czasu. I przystępujemy do przygotowania się na Twoje przybycie, a pracę rozpoczniesz w ciągu dwóch tygodni.

Krok drugi: Przyjazd, pierwsze kroki i zapoznanie się

Abyś nie czuł się zdezorientowany i zagubiony pierwszego dnia w Belgii, zapewniamy wszystkie niezbędne informacje o tym, co należy zrobić po przyjeździe i przed rozpoczęciem pracy. Oferujemy nawet bezpłatne tymczasowe zakwaterowanie, jeśli planujesz przyjechać w weekend.

Przywitamy Cię w biurze Link2work, gdzie krok po kroku zostaniesz przeprowadzony przez proces rejestracji i zasadach pracy. Na większość pytań dotyczących życia i pracy w Belgii odpowiemy podczas krótkiej sesji informacyjnej i upewnimy się, że wszystkie niezbędne dokumenty zostaną podpisane. Po załatwieniu formalności udamy się na wycieczkę po firmie, podczas której poznasz nowe miejsce pracy. W razie potrzeby wyposażamy Cię w podstawową odzież roboczą i zorganizujemy badanie lekarskie, wszystko bezpłatnie.

Krok trzeci: Proces wdrażania

Po załatwieniu wszystkich sprawy związane z pracą nadszedł czas, abyś odwiedził swój nowy dom. Jeśli chcesz, zadbamy też o Twoje warunki mieszkaniowe. Wszystkie nasze mieszkania są w pełni wyposażone, dogodnie zlokalizowane w pobliżu miejsca pracy. Do Państwa dyspozycji jest bezpłatny rower, a w razie potrzeby bez problemu wypożyczymy samochód. Możesz mieszkać w naszych mieszkaniach – za rozsądną stawkę tygodniową – pracując dla Link2work. Możesz jednak znaleźć inne mieszkanie w dowolnym momencie.

Podczas gdy Ty się wprowadzasz, my zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Utworzymy konto bankowe, zarejestrujemy Twoje członkostwo w ubezpieczeniowym funduszu zdrowotnym i sprawdzimy, czy możesz ubiegać się a zasiłek na dziecko.

Krok czwarty: Będziemy w kontakcie

Podczas Twojego pobytu będziemy na bieżąco informować Cię o wszystkich najnowszych wydarzeniach od zespołu Link2work za pośrednictwem postów edukacyjnych na blogu na naszej stronie internetowej i Facebooku. Wiedz, że nasze drzwi są zawsze otwarte na wypadek pytań związanych z pracą lub pobytem. Aby mieć okazje do dalszych interakcji, dwa razy w roku organizujemy zajęcia grupowe. To doskonała okazja, aby poznać swoją rozszerzoną rodzinę Link2work. Nie bądź obcy, integruj się!

Dobre miejsce na dobry start

Naszym celem jest, abyś mógł pracować za granicą z przyjemnością. Wyszukaj spośród naszych ofert pracy Twoją pracę. Nie wahaj się z nami skontaktować w razie pytań.


Udostępnij na: