Pracuj jako wulkanizator w Belgii!

29.01.2020


Polacy często emigrują za pracą do innych krajów, jednym z nich jest Belgia, która jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem zarobkowym. To małe państwo położone pomiędzy Holandią a Francją, wciąż boryka się z brakiem specjalistów w różnych branżach. Jedną z takich jest motoryzacja. Belgijskie warsztaty mechaniki samochodowej szukają tysięcy wykwalifikowanych specjalistów. Szukając pracy warto pracować jako wulkanizator przy sezonowej wymianie opon. Większe zarobki i możliwość pracy w renomowanych warsztatach oraz zdobycie doświadczenia zawodowego na najnowszych maszynach to tylko początek korzyści płynących z wyjazdu do Belgii.

Olbrzymie zapotrzebowanie na wulkanizatorów

Belgia jest bardzo małym krajem, który wyróżnia się dobrą infrastrukturą gospodarczą. Można to zauważyć, nie tylko podróżując po pięknych belgijskich miastach, ale także odwiedzając nowoczesne warsztaty samochodowe. Pomimo przodowaniu technologicznemu, w tej branży, można zaobserwować znaczny niedobór pracowników. Jest to szansa dla tysięcy Polaków, którzy posiadają doświadczenie w motoryzacji. Tacy specjaliści będą mieli szanse pracować w zakładach mechaniki pojazdów w Brukseli, Waregem, Gent, Lochristi, Herent, Zemst, Aartselaar, czy w Antwerpii. Agencja Link2europe sp. z o.o. posiada bardzo szeroką sieć kontaktów biznesowych i bogate 12 letnie doświadczenie, które pozwala jej na znalezienie dla rodaków bardzo dobrej pracy, która nie tylko będzie znakomicie płatna, ale także ciekawa i rozwijająca dzięki pracy na maszynach m.in. takich firm Butler HP, Redats, Corghi, Ranger, Hofmann. Jeśli chodzi o wulkanizatorów, są oni szczególnie potrzebni do wykonywania takich kompleksowych usług, jak wyważanie kół, pompowanie opon, zmiany ogumienia, wizualna kontrola opon, czy też, w przypadku znacznego, udokumentowanego doświadczenia do przeprowadzania przeglądów technicznych, wymiany płynów oraz filtrów.

Współpracuj z renomowaną agencją pośrednictwa pracy

W przypadku chęci podjęcia zatrudnienia dłuższego bądź sezonowego, jako wulkanizator, korzystaj z pomocy agencji pośrednictwa pracy. Daje to gwarancję stabilności zatrudnienia i pewności że zostaniemy zatrudnieni na Belgijskich warunkach, gdzie będą naliczane wszystkie dodatki socjalne w postaci bonów żywnościowych oraz wypłat dodatków wakacyjnych. Dla wielu ludzi stres związany z pracą za granicą jest paraliżujący. Ogromna korzyścią płynącą z zatrudnienia poprzez agencję pracy jest polskojęzyczna obsługa. Link2europe w takiej sytuacji zapewnia pomoc i wszelkie wątpliwości lub inne sytuacje rozwiązuje w ojczystym języku.

Belgia: pracuj, zwiedzaj, smakuj…

Praca to jeden aspekt wyjazdu do Belgii. Drugim ważnym powodem polecenia tego miejsca pracy jest jego piękno. Stolica unii europejskiej Bruksela, Antwerpia, Gendawa wraz ze swoimi zabytkami i piękną architekturą parkami ogrodami zoologicznymi to tylko nieliczne piękne miejsca, które warto odwiedzić i zobaczyć. Trzecim jak nie najważniejszym aspektem wyjazdu do Belgii to wspaniała kuchnia, która miesza w sobie wiele bogatych smaków. A kto jak nie my, Polacy lubimy dobrze i smacznie zjeść oraz posmakować piwa. To właśnie tam jest raj dla piwoszy i smakoszy znakomitej kuchni.


Udostępnij na: